UWAGA – przeprowadzka :)

Z przyjemnością informujemy o zmianie lokalizacji naszej hodowli i naszych kotów oczywiście 🙂

Obecnie hodowla mieści się w Lesznie (woj. wielkopolskie). Nic się jednak nie zmieniło, jeśli chodzi o pomoc w transporcie naszych kociątek do nowych domów, jeśli jest to kwestia problematyczna dla ich Nowych Rodzin – więcej informacji na ten temat znajdziecie w zakładce „O nas”.

Dostępne kociątka Burmilla

8 Czerwca przyszły na świat kociątka naszej Queene. Mamy 5 ślicznych, zdrowych maluszków rasy Burmilla.
Kociątka i ich mama czują się doskonale, chociaż na razie robią niewiele zajmując się głównie jedzeniem i spaniem.

Mamy jeszcze 3 maluszki wolne do rezerwacji – zapraszamy do kontaktu  osoby zainteresowane posiadaniem swojej własnej, czarodziejskiej Burmilli ❤

 

Czas na urlop … i co z kotem?

No właśnie. Odwieczny problem wszystkich kocich rodzin. Świetnie, jak mamy super sąsiadów, którzy lubią naszego kota. Jeszcze lepiej, jak dziadkowie mogą się do nas wprowadzić na czas naszego wyjazdu. A co, jeśli nie mamy takiej opcji?

Wtedy z pomocą przychodzi nam PETSITTER. I tutaj zachęcam Was do zapoznania się z informacjami, które udostępniam na swojej stronie www.behawiorysta.edu.pl.

W artykule wyjaśniam kim jest petsitter, jakie usługi świadczy i jak Wam może pomóc. Zapraszam!

 

Artykuł otworzy się po kliknięciu w obrazek.

 

 

ADOPCJA – poszukujemy domu dla …..

Osoby zainteresowane ADOPCJĄ dorosłego kocurka rosyjskiego niebieskiego, zapraszamy do zakładki ADOPCJE – po więcej informacji.

 

Zdjęcie jest „poglądowe” – Maksiu który jest na zdjęciu nie jest tym kotem, który szuka nowego domu. Wszystkie informacje znajdziecie w zakładce ADOPCJE.

Wolny kociaczek

Tak jak rzadko się to u nas zdarza, z przyczyn związanych z tzw. siłami wyższymi – zwolniła się nam rezerwacja na kocurka urodzonego 24 stycznia. Maluch będzie gotowy do zmiany domu na przełomie kwietnia i maja.

Osoby zainteresowane szybką, kocią decyzją 😉 , zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

EDIT : kociaczek jest już zarezerwowany 🙂

 

Lista oczekujących na kocięta … czyli kilka słów o „zapisach na kociątka”.

Czas pandemii jest trudny dla nas wszystkich. Dla hodowców kotów rasowych też jest specyficzny. Czas ten sprzyja przebywaniu w domu i rozmyślaniu przez Państwa nad wadami i zaletami posiadania kota, kilku kotów .. czy innych zwierząt. Kiedy decyzja zostaje podjęta, zaczyna się poszukiwanie hodowli. A potem …. Kiedy już wybierzemy sobie hodowle (pewnie kilka interesujących) i dzwonimy, nagle okazuje się, że nie ma kociąt dostępnych od ręki. Ale dlaczego?? Gorzej… jest jakaś „tajemnicza lista” i kolejka osób czekających. Ale dlaczego?????? No i … w każdej hodowli do jakiej zadzwonicie i chwile porozmawiacie, zapisujecie się Państwo na tą zaczarowaną listę. Bo może gdzieś będzie szybciej ….

Właśnie dlatego w tym roku lista osób oczekujących na kocięta w naszej hodowli przestała właściwie istnieć. Po prostu nie byłam w stanie nowo dzwoniącym osobom nawet określić ile osób czeka na kociaczki przed nimi. Ludzie gremialnie zapisujący się wszędzie jako czekający, nie dawali znać, czy kotka już kupili gdzieś indziej. Po raz pierwszy od 10 lat, od kiedy nasza hodowla funkcjonuje – przestała funkcjonować lista oczekujących.

 

W chwili obecnej, po wyczyszczeniu, sprawdzeniu i usystematyzowaniu – wznawiamy zapisy na  listę oczekujących na kociaczki w 2021 roku.

 

 

Lista oczekujących będzie gwarantowała możliwość wyboru kotka z dostępnych kociąt, w kolejności zapisu na nią. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami. Nie przyjmujemy żadnych zadatków na kocięta, zanim nie wybierzemy kotka i nie podpiszemy umowy rezerwacji.

 

 Aby zapisać się na listę oczekujących należy:

Czytaj dalej …

To co tygryski lubią najbardziej, czyli … zdjęcia kociątek

Wiem, wiem… najbardziej wszyscy lubią przeglądać zdjęcia kociaczków. Maluchy rosną tak szybko, że czasem nie nadążamy z ich fotografowaniem 😉 I bardzo rozumiem niecierpliwość z jaką nowe Rodziny naszych kociątek czekają na nowe zdjęcia. Czekanie dłuży się niemiłosiernie.

No dobrze. Dosyć gadania, czas na zdjęcia!

 

Kociątka Zosi (GlitterDust Avari) są już duże 🙂 i samodzielnie od kilku dni poruszają się po domu. Poruszają się … właściwie galopują, jak tabun dzikich mustangów 🙂 Przecież energię i ciekawość świata trzeba jakoś spożytkować, prawda? Galopady przerywane są dosyć często jeszcze drzemkami i czasem na przytulanie się do mamy. Takie słodziaki …

 

Kociątka Elli (Touch My Love Ella Avari) już maja pięknie otwarte oczka ćwiczą pierwsze samodzielne kroczki i pierwsze truchty przez kojec. Zwykle te ćwiczenia kończą się jeszcze upadkami i turlaniem się niebieskich kulek po kocyki, ale dzielnie się nie poddają. Pierwsze zabawy takich małych szkrabów też są rozczulające…

A tutaj Banchi, która uwielbia relaks na akwarium … Ktos w końcu musi pilnować rybek, żeby żadnych dziwnych numerów nie odstawiały 😉

 

 

Walentynki w Avari

W święto zakochanych na świat przyszedł wyczekiwany miot Ulanni i Emisia (IC Emerald Soul Avari). Śliczna trójka maluszków jest bardzo grzeczna, rodzice pękają dumy a my nie możemy się napatrzeć na przesłodką ekipę. Czyż może być lepszy sposób na świętowanie Walentynek?

 

Noworoczne gwiazdki czyli …

… mamy noworoczne kociątka. Nasza Zosia postanowiła urodzić swoje dzieci we wspaniałym terminie, czyli w pierwszy dzień Nowego Roku! Powitaliśmy na świecie świąteczną piątkę kociaczków. Mama i dzieci czują się doskonale i zajmują się swoimi kocimi sprawami na razie. Muszę przyznać jednak, że cudownie jest w ten sposób witać Nowy Rok. Oby dla nas wszystkich okazał się lepszy niż poprzedni…

Wszystkie kociątka będą zarezerwowane a z osobami z listy oczekujących będziemy kontaktować się za około tydzień.

„Koci” Sylwester

Co prawda w tym roku Sylwester będzie pewnie obchodzony nieco ciszej niż w latach poprzednich to jednak wiemy, że jest to rok wyjątkowy. I kiedyś zwykłe zabawy sylwestrowe powrócą do naszej rzeczywistości. Jestem realistką i raczej nie wierzę, że nagle wszyscy ludzie na świecie zrozumieją strach zwierząt przed fajerwerkami i hukiem petard.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, w jaki sposób można próbować pomóc kotu bojącemu się hałasów nocy sylwestrowej – zapraszam do zapoznania się z nowym artykułem na mojej stronie: www.behawiorysta.edu.pl. 

Artykuł otworzy się również bezpośrednio po kliknięciu w poniższy obrazek 🙂

A ekipa Avari składa Wam wszystkim najlepsze życzenia zdrowia i samych cudownych dni na cały nowy, 2021 rok .